Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Yabancı Rüya Tabirleri:Yabancı
Rüyada bir yabancı ile tanışmak, yeni bir iş imkanı olarak yorumlanır.Yabancı
Rüyada yabancı bir kimse görmek, şimdiye kadar görülmeyen bir yere gitmeye veya yeni arkadaşlar edinmeye işarettir.Yabancı İhtiyar Adam
Rüyada görülen ve tanınmaya yaşlı adam, eğer kuvvetli olursa, rüya sahibinin kuvvetine işarettir.
Tanımadığı yaşlı bir adamın yukarıdan aşağıya doğru kendisine baktığını görse, rüya sahibinin hayırlı bir iş yapmaya kadir olduğuna işarettir.
Tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir.
Rüyada gördüğü ihtiyar, köylü olursa, o ihtiyar o kimsenin çok samimi bir dostudur. Bir kimse rüyada tanımadığı ihtiyar bir adamı görse ve gördügünde de o ihtiyarı sevmese ve ondan hoşlanmasa, o kimsenin kendisine öğüt ve nasihat eden bir dostu zuhur eder.
Eğer ihtiyarı gördüğünde ondan hoşlansa ve onu sevse, o kimsenin dostu ona öğüt verir, o da ögüdünü kabul eder, din ve dünyaca dostuna muvafakat eder. Bir kadının rüyada tanımadığı yaşlı bir adam görmesi, o kadının dünyalığına işarettir. Genç bir kimse rüyada ihtiyar bir adama
dönüştüğünü görse, o genç ilim ve edep öğrenir.
Bir kimse tanımadığı yaşlı bir adama arkadaş olsa veya o yaşlı adama bir şeyler söylese yahut ona emretse izzet, şöhret ve yükselmeye işarettir.
Yaşlı bir kimse kendisinin genç olduğunu görse, onun kuvvetine ve rızkının genişlemesine işarettir. Yaşlı bir adamın rüyada, anasının kendisini doğurduğunu görmesi, ölümüne işarettir.
İhtiyar bir adam kendisinin çocuk olduğunu görse, yapacağı bir işte cahillik eder. Rüyada yaşlı ve salih bir kimseyi görmek, izzet, şeref rızık, bereket ve uzun ömür, çok ihtiyar bir adam görmek ise, üzüntü ve kederdir.
Bazen de ihtiyar görmek acizlik, korkaklık, tenbellık, zayıflık ve usanca işarettir.
Yabancı Dil Konuşmak
Rüyada güzel ve açık bir şekilde yabancı bir dili
konuştuğunu gören kimse, benzeri olmayan izzet, şeref ve mülke erişir.
Eğer tüccar ise, bulunduğu yerde isim yapar, Herhangi bir zanaatkarsa yine isim yapar. Rüyada bütün dillerle konuştuğunu gören kimse, dünyaca büyük işlere malik ve aziz olur.